'' برای خودت تغییر کن، برای دیگران مفید باش ''

طراحی ویترین آنلاین شما در اولویت کار ماست.

👨‍💻 مهندس نرم افزار ■ برنامه نویس و توسعه دهنده، طراح وب ■ کارشناس دیجیتال مارکتینگ ■ تحلیلگر محتوای وب با تولیـد محتوای تخصصی ■ طراح وب سایت شخصی و شرکتی و فروشگاه اینترنتی

یاسر بابایار
👨‍💻 مهندس نرم افزار ■ برنامه نویس و توسعه دهنده، طراح وب ■ کارشناس دیجیتال مارکتینگ ■ تحلیلگر محتوای وب با تولیـد محتوای تخصصی ■ طراح وب سایت شخصی و شرکتی و فروشگاه اینترنتی
✅ مدیر و موسس مجموعه آنلاین هلدینگ
✅ بنیان گذار مجموعه وبمسترهفت
✅ موسس و بنیانگذار دیجی بازاریابی (دیجیتال مارکتینگ در دیجی بازاریابی )
✅ مشاور در حوزه راه اندازی کسب و کار های آنلاین
✅ نویسنده صدها مقاله ، وبلاگ آموزشی در حوزه برنامه نویسی، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی وب

 • سال 1377 – شروع برنامه نویسی

  بنده از سال ۱۳۷۷ زمانیکه ۱۶ ساله بودم برنامه نویسی و الگوریتم سازی رو با زبان برنامه نویسی کیوبیسیک (QBasic) شروع کردم و از آن زمان زبان های مختلف برنامه نویسی رو تا به امروز تجربه کرده ام

 • سال 1382 – چند سال بعد

  در سال ۱۳۸۲ اولین وب سایت طراحی شده خودم را با نام دنیای افق های من (MyHorizonsWorld.com) با کد نویسی به زبان اچ تی ام ال (HTML) در فرانت پیج (FrontPage) ایجاد کردم و ذوق داشتن وب سایت در آن زمان (سال ۱۳۸۲) یک کار باورنکردنی بود.

 • سال 1390 – سالها بعد …

  سالها گذشت کم و بیش با طراحی سایت برای شرکتها و سازمانها به سر بردیم تا اینکه در سال ۱۳۹۰ وب سایت شخصی ام را به نام یاسر بابایار yaserbabayar.ir راه اندازی نمودم و شروع به تبلیغات طراحی از طریق این وبگاه شخصی نمودم

 • سال 1397 – ادامه بعد از سال 1390

  تا اینکه نیاز مبرم دیدم برای توسعه و ماندگاری کسب و کارم، یک مرجع رسمی برای کار توسعه و طراحی هایم رو داشته باشم و اینگونه شد که وبمستر هفت تشکیل گردید. خیلی جالبتر هم اینکه در سن ۳۷ سالگی وبمستر هفت رو تونستم بصورت رسمی معرفی و وارد بازار کار کنم.این عدد ۷ برای خیلی از فرهنگ‌ها و تمدن‌های جدید و قدیم، احترام خاص و بیش از سایر اعداد را دربر دارد. همچنان در ریاضیات هم عدد اول عددی فرد، طبیعی و عدد اول است. در هنر و موسیقی هم که کم و بیش در آن با ساز ویولن مشغولم، عدد ۷ اینجا هم سلطه گر و هنرنمایی می کند. هفت دستگاه معروف موسیقی هم که شامل : ۱- شور ۲- همایون ۳- ماهور ۴- چهارگاه ۵- نوا ۶- راست پنجگاه ۷- سه گاه هستند هم هنری از عدد ۷ را نشانگذار است.
  هفت آسمان، هفت حس، هفت دریا، هفت سنگ، هفت سین، هفت رنگ ، هفت نت موسیقی و همه و همه نامی از عدد ۷ را مقدس می شمارند.

 • سال 1399 – کلی

  سایت وبمستر هفت دات کام (webmaster7.com)  برای اروپا می باشد ، برای ماهم که ایرانی هستیم و به ایرانی بودنمان افتخار میکنیم، و با افتخار وبمستر هفت دات آی آر (webmaster7.ir)  را بنا نهادیم ، وبمستر هفت در خدمت تمامی ایرانیان عزیز با هر نوع کسب و کار می باشد.

 • آخرای سال 1399 – نیمه راه بین ستاره ها

  در پیش برد اهداف توسعه و گسترش فعالت دنیای اینترنت ، بر آن شدیم تا آنلاین هلدینگ را بنیانگذاری و راه اندازی کنیم.

  ☑  🟡 هلدینگ آنلاین – مرجع آنلاین کردن کسب و کارها

موفقیت فقط در مورد آنچه شما در زندگی شما انجام می دهد نیست. این چیزی است که شما دیگران را الهام می گیرید.

– هفت مدرن کسب و کار –

طراحی و پیاده سازی ویترین آنلاین کسب و کارها

شرکت ما لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای.

متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری.

برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز.

استانداردهای با کیفیت بالا

شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد دارای شمایل.

تیم آموزش دیده و با تجربه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه.

راه حل کسب و کار مدرن

مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

بازرسی و اعتباربخشی

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان.

اتصالات جهانی

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت.

نظرات مثبت

را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت.

ارزش یک ایده در استفاده از آن است.

– هفت مدرن کسب و کار –

برخی از مشتریان ما

بازخورد ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز کاربرد.

میریام گری – مشتری دائمی

رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز.

الکس وایت – مشتری دائمی

متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان.

جان دو – مشتری دائمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

جیمز سویفت – مشتری معمولی